Dalyviams

Apgyvendinimas

Festivalio bilietą jau turi, tačiau kaip gi su nakvyne, klausi tu? Šiemet festivalyje „Granatos Live“ turėsi galimybę pasirinkti iš kelių skirtingų variantų – nuo nemokamo palapinių miestelio iki tavęs lauksiančios lovos su patalyne. Tik turėk galvoje, jei pasirinksi statytis palapinę, tai ji stovės tik tam skirtoje vietoje. Ir jokių „bet“ – mums rūpi (tikimės, kad ne mažiau rūpės ir tau), kad visos muziejuje esančios vertybės po festivalio išliktų tokios pat būklės kaip ir iki jo. Apgyvendinimo bilietus rasi ČIA:

  • Nemokamas palapinių miestelis įsikurs greta automobilių stovėjimo aikštelės, t. y. prie įėjimo į festivalio teritoriją – statytis palapinę čia galės kiekvienas, įsigijęs festivalio bilietą.
  • GELTONASIS palapinių miestelis (žr. žemėlapį) – festivalio teritorijos viduje, greta pagrindinio įėjimo ir bilietų patikrinimo punkto. Kaina – 4 Eur asmeniui.
  • MĖLYNASIS palapinių miestelis (žr. žemėlapį) – festivalio teritorijos viduje, pusiaukėlėje tarp pagrindino įėjimo ir aktyviosios festivalio zonos. Kaina – 6 Eur asmeniui.
  • ŽALIASIS palapinių miestelis (žr. žemėlapį) – festivalio teritorijos viduje, greta aktyviosios festivalio zonos. Kaina – 8 Eur asmeniui.
  • KEMPERIŲ zona (žr. žemėlapį) – geltonajame palapinių miestelyje bus įrengta kemperių zona. Vietos kemperiui be elektros įvado kaina – 40 Eur, su elektros įvadu – 55 Eur.

 

  • TOI CAMP – tai uždara, apšviesta ir 24 val. saugoma teritorija, kurioje yra atskiri dušai, praustuvai ir tualetai konteinerinėse patalpose, maitinimo jungtys elektros prietaisams ir vaikų žaidimų erdvė. Viskas prižiūrima profesionalių darbuotojų.
  • Plotas palapinei. 7 kv. m plotas nuosavai palapinei. Kaina – 22 Eur asmeniui (viso 44 Eur už plotą). Į kainą už plotą įskaičiuotas kempingo mokestis ir galimybė naudotis TOI CAMP paslaugomis 2 asmenims.
  • Dvivietė pastatyta palapinė. Pastatyta palapinė, kuri po festivalio taps jūsų nuosavybe. Kaina – 33 Eur asmeniui (viso 66 Eur už palapinę). Į kainą už palapinę įskaičiuotas kempingo mokestis ir galimybė naudotis TOI CAMP paslaugomis 2 asmenims.
  • Keturvietė JURTA. Jurta permatomu stogu yra skirta keturiems asmenims, joje įrengtos keturios viengulės lovos su patalyne ir mini staliukas su pasėdukais. Kaina – 87,50 Eur asmeniui (viso 350 Eur už jurtą). Į bendrą jurtos kainą įskaičiuotas kempingo mokestis ir galimybė naudotis TOI CAMP paslaugomis 4 asmenims.

Papildomos mokamos paslaugos, kuriomis galėsite naudotis TOI CAMP erdvėje: vertingų daiktų saugojimas, įrenginių krovimas (jei neturite savo įkroviklio), čiužinių pūtimas. Daugiau informacijos apie TOI CAMP el. paštu info@toicamp.lt ir tel. 8 699 58846.

DĖMESIO! Palapinių miestelio ir TOI CAMP bilietai negalioja be festivalio bilieto. Į konkretų palapinių miestelį ir TOI CAMP galės patekti tik atitinkamą bilietą turintys asmenys.