Dalyviams

D.U.K.

BILIETAI

Kur ir kaip galima įsigyti bilietą į festivalį?

Bilietą į festivalį galima įsigyti www.granatos.lt ir visose BILIETAI LT kasose. Renginio metu bilietus bus galima įsigyti prie įėjimo į festivalio teritoriją esančioje bilietų kasoje.

 

Ar vienas pilnametis asmuo gali prisiimti atsakomybę už kelis nepilnamečius? Kokių dokumentų reikia ?

Pilnametis gali prisiimti atsakomybę už tiek nepilnamečių, kiek sugebės pasirūpinti. Pasirašydamas deklaraciją pilnametis turi suvokti, kad jis prisiima visą atsakomybę už tą nepilnametį žmogų, už kurį jis laiduoja – jo veiksmus ir saugumą. Abu asmenys (ir pilnametis, ir nepilnametis) privalo pateikti galiojantį pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą arba studento pažymėjimą.

Kaip atvykti į festivalį?

Automobiliu (iki festivalio vartų), traukiniu (išlipti Pravieniškių geležinkelio stotyje), specialiu autobusu (iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos iki festivalio vartų), tvarkaraštis ir kainos bus skelbiami prieš festivalį.

Kaip atvykti iki festivalio nuo Pravieniškių geležinkelio stoties?

Festivalio metu iš Pravieniškių geležinkelio stoties iki festivalio kursuos specialus autobusiukas. Jo grafikas ir bilieto kaina yra skelbiami prieš festivalį.

FESTIVALIO TERITORIJA IR PROGRAMA

 

Ar festivalyje bus įrengti dušai ir tualetai?

Taip, festivalyje bus sanitarinės zonos, kuriose bus dušai ir tualetai.

Ar festivalio palapinių miestelyje bus apsauga?

Festivalio metu jo teritorijoje patruliuos apsaugos darbuotojai. Tačiau už savo daiktų saugumą atsakote jūs patys.  Nesivežkite vertingų daiktų, kuriuos bijote prarasti (pvz. kompiuterio ar auksinio laikrodžio), nepalikite palapinėje piniginės, asmens dokumentų, raktų ir kitų jums svarbių daiktų.

Ar galima į festivalį pasiimti šunį?

Taip, festivalio dalyvis gali pasiimti šunį, tačiau privalo laikytis visų LR įstatymuose numatytų gyvūnų priežiūros ir vedžiojimo taisyklių: vedžioti šunį tik su pavadėliu, jei jūsų šuns veislei privalomas antsnukis – jis privalo būti uždėtas. Taip pat jūs privalote pasirūpinti savo šuns ekskrementų surinkimu ir užtikrinti, kad jūsų šuo nekeltų grėsmės (pvz., šokinėdamas ar puldinėdamas juos) ar diskomforto kitiems festivalio dalyviams (pvz., lodamas). Tačiau prieš veždamiesi šunį į festivalį pirmiausia pagalvokite ar ši išvyka nesukels streso ir nepatogumų pačiam šuneliui.

Ar galima į festivalį atsinešti savo maisto ir gėrimų?

Į festivalį galima atsinešti savo maisto ir gaiviųjų gėrimų nestiklinėje taroje. Bet kokio alkoholio įsinešimas į festivalį griežtai draudžiamas.

Ar galima į festivalį atsinešti alaus ar sidro?

Bet kokio alkoholio įsinešimas į festivalį griežtai draudžiamas.

Ar galima į festivalį pasiimti dujinį katiliuką, grilių ar šašlykinę?

Ugnies kūrimas, taigi ir dujinio katiliuko, griliaus ar šašlykinės naudojimas festivalio teritorijoje yra griežtai draudžiamas. Rumšiškių Liaudies buities muziejus yra unikali etnografinė (istorinė) vertybė, kurioje būtina laikytis nustatytų elgesio taisyklių – ugnies kūrimas gali sukelti pavojų muziejaus pastatams ar eksponatams. Ugnies kūrimą tam neskirtoje vietoje draudžia ir LR įstatymai.

Ar galima į festivalį pasiimti kaljaną?

Ne, kaljano pasiimti į festivalį negalima.

Ar festivalio teritorijoje galima kurti laužą?

Ugnies kūrimas, taigi ir laužo kūrimas, yra griežtai draudžiamas.