Dalyviams

Apgyvendinimas

Festivalio bilietas tau jau suteikia galimybę statytis palapinę viename iš bendrų kempingų, naudotis bendromis paslaugomis ir pan.

Visgi, jei norisi gyventi geriau, mūsų draugai tau turi nerealų pasiūlymą – TOI CAMP. Tai uždara, apšviesta ir 24 val. saugoma teritorija, kurioje yra atskiri dušai, praustuvai ir tualetai – ir visa tai ne šiaip plastmasinės būdelės, o konteinerinės patalpos. Dar čia rasi maitinimo jungtis elektros prietaisams, o jei atvyksit su visa šeima, vaikai galės žaisti vaikų žaidimų erdvėje. Viskuo rūpinsis profesionalūs darbuotojai, o visi anksčiau išvardinti reikalai papildomai nekainuos.

Belieka išsirinkti vieną iš trijų galimų apgyvendinimo būdų:

Nr. 3  plane. 9 kv. m plotas nuosavai palapinei: paruošta vieta palapinei ir galimybė naudotis TOI CAMP paslaugomis. Kaina 40 eur, bilietai čia.

Į kainą įskaičiuotas kempingo mokestis 2 asmenims. Kempingo bilietas negalioja be festivalio bilieto.

Nr. 2 plane. Dvivietė palapinė – kai atvažiuosi, tavo palapinė jau bus pastatyta, ji taps tavo nuosavybė ir galėsi pasiimti ją namo. Kaina 60 eur, bilietai čia.

Į kainą įskaičiuotas kempingo mokestis 2 asmenims. Kempingo bilietas negalioja be festivalio bilieto.

Nr. 1 plane. Keturvietė JURTA. Čia tavęs lauks praktiškai apartamentai: keturios viengulės lovos, patalynė ir mini staliukas su pasėdukais. O jurtos stogas permatomas, žvaigždes galėsit stebėt ne tik scenoje! IŠPARDUOTA.

Į kainą įskaičiuotas kempingo mokestis 4 asmenims. Kempingo bilietas negalioja be festivalio bilieto.

Papildomos mokamos paslaugos, kuriomis galėsi pasinaudoti TOI CAMPe:

  • Vertingų daiktų saugojimas;
  • Įrenginių krovimas (jei neturi savo pakrovėjo);
  • Čiužinių pūtimas.

Daugiau informacijos el. paštu info@toicamp.lt ir tel. 8 699 58846.